На фестивалі в Іспанії російська делегація презентувала львівське пиво як російське

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На фестивалі культур світу, що проходить в місті Сантандер на півночі Іспанії, російська делегація виставила у своєму павільйоні українське пиво «1715» і «Роберт Домс» та презентувала їх як продукти російського виробництва. Про 26 серпня повідомила українська журналістка Леся Гасич. Про це пише Zaxid.net.

Вона зазначила, що на фестивалі Україна не представлена, тож росіяни вирішили цю прогалину і виставили в своєму павільйоні національної кухні українське пиво, а також польське «Żywiec».

Журналістка додала, що серед страв, які росіяни намагалися видати за національну кухню, були «китайські пельмені, ісконно російські чебуреки та сосиски в тісті».

«Якщо вкрасти чужі землі для Росії не проблема, то присвоїти чужі продукти тим більше. Не краще і з представленням «народних» виробів – футболки СССР, Ленін та куди ж без «Goodbye America» та традиційних матрьошок. Не зрозуміло, для чого там протигази, похідні (військові?) рюкзаки, фляги та камуфляжні штани. «Русский мир» вже в Іспанії?», – додала Леся Гасич.

Слід зазначити, що пиво «1715» та «Robert Doms» виготовляють у Львові на потужностях «Львівської пивоварні», яка входить до складу світового холдингу Carlsberg.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР