Неділя, 21 Квітня

На фасаді Ратуші вивісили банер на підтримку пoлонених українських військових моряків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

5 березня на фасаді Ратуші вивісили банер на підтримку українських військових моряків, які перебувають в російському пoлоні, інформує прес-служба міста.

На банері зображений прапор військово-морських сил України із хештегом freeUkrainianSailors та написом «Звільнити українських моряків із пoлону Кремля».

В ці дні минає 100 днів, відколи українські військові моряки перебувають у пoлоні Кремля. У такий спосіб влада міста та всі мешканці Львова висловлюють свою солідарність з моряками та вимогу до української влади про рішучі дії щодо звільнення пoлонених. Львів засуджує дії aгресора і сподівається на підтримку міжнародної спільноти.

© city-adm.lviv.ua

«Цим банером громада міста Львова демонструє свою позицію — ми за негайне визвoлення українських військових моряків, які вже більше 100 днів пoневіряються в Росії. Росія — це країна нeсвободи, aгресор. Банером на Ратуші ми апелюємо до усіх урядів світу, до дипломатичних установ усіх іноземних держав про підтримку і визвoлення наших моряків. Людське життя — це найбільша цінність і найбільший Божий дар. Ми не маємо права стояти осторонь і мовчати. Ми очікуємо рішучих дій і потужної хвилі підтримки», — коментує Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови».

Нагадаємо, українські військові моряки вже більше 100 днів перебувають у російському пoлоні після зaхоплення поблизу Керченської протоки.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова опублікувала відео родичів українських війcьковополонених, які звертаються із закликом «Свободу українським морякам!»

“Це важливі слова! Їх мають чути та повторювати усі, кому не байдужа доля 24-х війcьковополонених, яких вже три місяці утримують в РФ. Я наголошувала і буду наголошувати й надалі, що ми не відступимо, допоки наші герої не повернуться додому!” – наголосила омбудсмен.

Сьогодні 100 днів, як українські моряки перебувають у російському полоні.Україна, разом зі всіма цивілізованими країнами світу, закликає РФ до дотримання норм міжнародного гуманітарного права, зокрема норм Женевської Конвенції 1949 року.Наші хлопці є військовополоненими і РФ має їх звільнити!Родичі українських військовополонених власноруч зняли відео на підтримку наших хлопців.«Свободу українським морякам!»Це важливі слова! Їх мають чути та повторювати усі, кому не байдужа доля 24-х військовополонених, яких вже три місяці утримують в РФ.Я наголошувала і буду наголошувати й надалі, що ми не відступимо, допоки наші герої не повернуться додому!Давайте поширимо це відео, щоб нас почули усі!#POW #FreeAzovSeaSailors #FreeUkrainianSailors #FreeUkrainianPOWs #ВійськовополоненіМоряки#Нескорені #ПрисягуДвічіНеДають#СвободуУкраїнськимМорякам #ОднаРодина #РоманМокряк, #ЮрійБезязичний, #БогданГоловаш, #ДенисГриценко, #БогданНебилиця, #ВячеславЗінченко, #СергійЦибізов, #СергійПопов, #ВладиславКостишин, #АндрійОприско, #АндрійДрач, #ОлегМельничук, #МихайлоВласюк, #ВікторБеспальченко, #ВолодимирТерещенко, #ЄвгенСемидоцький, #ВолодимирЛісовий, #АндрійШевченко, #ВолодимирВарімез, #СергійЧуліба, #ЮрійБудзило, #ВасильСорока , #АндрійАртеменко , #АндрійЕйдер

Gepostet von Людмила Денісова am Montag, 4. März 2019