Понеділок, 24 Червня

На фасаді Львівської опери з’явились паперові скульптури

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На фасаді Львівського оперного театру замість звичних банерів з рекламою, з’явилися 4-метрові скульптури з паперу, стилізовані під скульптури Іоана Пінзеля. Їх поставили з нагоди музичного салону «Юрій Ланюк та друзі», який відбувся в Опері 25 вересня. Паперові скульптури, створені декораторами Опери, стоятимуть там доти, поки їх не пошкодить погода, пише Zaxid.net.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької вирішив кардинально змінити підхід до оренди театру та повністю відмовитись від комерційної банерної реклами на своєму фасаді, йдеться у заяві генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна, опублікованому на сторінці театру у Facebook.

“Ми, володіючи сучасним менеджментом і творчим потенціалом, самі в змозі отримати за аншлаговий продаж квитків двісті тисяч гривень за виставу, особливо у вихідні дні. Тому менша вартість оренди театру не є вигідною аж ніяк, а будні дні нам необхідні для проведення оркестрових та мізансценних репетицій, адже додаткового репетиційного залу в театрі немає”, – йдеться, зокрема, у заяві Василя Вовкуна. – Банерної реклами на фасаді історичної будівлі ми зрікаємось остаточно і безповоротно.”