Субота, 18 Вересня

На фабриці у Львівській області, де працюють 800 осіб, спалах коронавірусу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 12 працівників фабрики “Датський текстиль” у місті Сокаль Львівської області підтвердили коронавірус. У Сокальській райдержадміністрації заявили, що підприємство йде на карантин, на фабриці стверджують, що у планову відпустку.

12 працівників фабрики підтвердили коронавірус методом ПЛР-тестування.

Головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед розповів, що загалом тестування методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу пройшли 274 працівники фабрики, керівництво планує обстежити всіх працівників.

Голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк повідомив ZAXID.NET, що із 13 липня фабрику закриють на карантин на два тижні. Водночас заступник директора підприємства Ігор Тріска заявив виданню, що всі працівники підуть на два тижні у планову відпустку, мовляв, це не пов’язано з коронавірусом.

“Щороку на третій тиждень липня на два тижні фабрика закрита. У нас такі відпустки є на Різдво, на Великдень і влітку”, – стверджує він.

Загалом на сьогодні спалахів захворювання по окремих населених пунктах на Сокальщині медики не зафіксували.

“Датський текстиль” – це українська текстильна фабрика, головний офіс компанії розташований у Данії. На підприємстві працює приблизно 800 осіб.

Нагадаємо, що Львівська область – лідер за кількістю хворих на коронавірус серед регіонів України. Там заразилися, станом на ранок 10 липня, 6763 осіб.

Share.