На дорозі Червоноград – Рава-Руська почали перебудовувати 61-річний міст

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині почали перебудовувати 61-річний міст на автомобільній дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська у селі Річки. Про це пише “Укравтодор”.

“Продовжуємо реалізацію міжнародного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”. Цього року значну увагу зосередимо на останньому об’єкті – на автомобільній дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Довжина дороги сягає 53 км і включає чимало мостових переходів, на яких також передбачено капітальний ремонт”, – йдеться в повідомленні.

Напередодні мостовики вже розпочали роботи з відновлення мостового переходу. Переправа зведена ще у 1962 році. Відтоді жодні роботи з реконструкції чи капітального ремонту моста не проводилися.

Проїзд транспорту забезпечували шляхом ліквідації аварійної ямковості на проїзній частині.

Після проведення ремонтно-будівельних робіт, споруда відповідатиме європейським стандартам за якістю виконаних робіт та убезпеченню безпеки дорожнього руху.

Наразі мостовики проводять демонтаж зруйнованих елементів мосту.

На час проведення ремонтних робіт споруди залишиться тільки переправа для пішоходів. Для автомобілів організовано об’їзд.