Неділя, 14 Квітня

На дорогах Львівщини рoзпoчaлaсь рeaлiзaцiя мaсштaбнoгo iнфрaстрyктурного проєкта

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині розпочалися роботи з реалізації підпроєкту «Великого будівництва» Президента Володимира Зеленського – «Малого Карпатського кола», який включає в себе оновлення 248,9 км автодоріг та 37 штучних споруд у гірських регіонах заходу України.

Мета проекту – об’єднати усі відомі гірські курорти регіону, аби відстань між кожним була в межах 30 хвилин їзди автомобілем.

Зазначається, що роботи розпочались та вже тривають на мостових переходах автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп через річки Орявчик у с. Козьова (км 672+728) та Орява поблизу с. Орява (км 675+835).

Там вже демонтували пошкоджені елементи споруд; влаштували нову основу та перехідні плити на підходах до мостів; провели монтаж шафових стінок та відкрилків; виконали роботи з влаштування монолітної залізобетонної накладної плити; влаштували гідроізоляцію та дренаж по мостах; встановили бортовий камінь, нове бар’єрне та перильне огородження; уклали нижній шар асфальтобетону.

Незабаром підрядна організація «Автомагістраль-Південь» влаштує верхній шар асфальтобетону, нанесе дорожню розмітку та встановить нові дорожні знаки.

У Львівській області роботи охоплять 16 об’єктів на дорогах державного значення, з них: реконструкція мостового переходу на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське та 15 об’єктів капітального ремонту. 75,5 км нового якісного покриття отримають дороги М-06 Київ – Чоп (51,5 км ) та Т-14-24 Сколе – Славське (24 км).

Загалом в межах проекту відновлять 37 мостових переходів, з них на дорозі М-06 Київ-Чоп – 26 одиниць та на дорозі Т-14-24 Сколе-Славське – 11 одиниць.

Заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко раніше розповів, що у межах проєкту будуть відремонтовані та побудовані нові дороги між основними туристичними та курортними місцями трьох областей – Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської. Очікується, що повністю проєкт буде втілений упродовж 2-3 років.

У Службі додали, що за амбітним планом Укравтодору у 2021 році на Львівщині мають відремонтувати 365,2 км державних автодоріг та 56 штучних споруд. Йдеться про будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт об’єктів.