Понеділок, 24 Червня

На ділянці дороги Східниця-Урич завершуються роботи з реконструкції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зовсім скоро ще більше туристів матимуть змогу зручно та швидко доїхати до міста-фортеці Тустань, до Східниці чи Верхнього Синьовидного і насолоджуватися красою українських Карпат.

На даний момент відбувається остання черга із реконструкції ділянки дороги Східниця-Урич, яку здійснює турецька команда Onur Group Ukraine. Стан, який був тут раніше, не можна було навіть назвати дорогою, а швидше проїздом.

Зокрема, вже влаштували підпірні стінки, водопропускні труби, основу ЩПС. Прокладено 4 із 5 км нижнього шару асфальту. Залишилось 1200 метрів у напрямку Східниці.

Дорога буде не лише безпечною, а й екологічною. Тому що вся вода, яка стікатиме схилами, не потраплятиме в річку без попередньої очистки. Для унеможливлення та запобіганню зсувів грунту по майже всій довжині встановлено масивні габіонні стінки з каменю.

Фото Олег Береза

Встановлено й бордюри, а дорога, загалом, стала ширшою. Всі ремонтні роботи планують завершити до кінця вересня-жовтня цього року. Закладають основу під велодоріжку, що проходитиме по усій протяжності оновленої дороги.

Фото Олег Береза

Ремонт дороги здійснює підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” за рахунок коштів Державного дорожнього фонду, а вартість робіт становить 156,9 млн грн.

Автодорога є важливим інфраструктурним об’єктом, оскільки веде до низки туристичних локацій. Цією дорогою можна буде швидше доїхати з Східниці на Закарпаття через перевал у Нижніх Воротах.

“Відремонтований автошлях дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.