На чотирьох вулицях Львова контролюватимуть швидкість радарами TruCam

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З понеділка, 13 травня, на чотирьох вулицях Львова використовуватимуть радари TruCam, інформує Zaxid.net.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції України, йдеться про вул. Княгині Ольги, вул. Городоцьку, вул. Шевченка та проспект В’ячеслава Чорновола.

«Кількість приладів для вимірювання швидкості TruCAM зростає. З понеділка, 13 травня, їх буде 100 на дорогах України. До 75-ти приладів, які вже використовують патрульні поліцейські, додадуться ще 25», – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, що на Львівщині такі радари уже використовують на трасі Київ – Чоп, Львів – Рава-Руська, Львів – Краковець, Львів – Шегині.

З жовтня 2018 року патрульні склали понад 138 тис. адмінпостанов на водіїв за перевищення швидкості, яке зафіксували на радари TruCAM.

Радари для фіксації порушень швидкісного режиму повернули 8 жовтня 2018-го після чотирирічної перерви. Ці пристрої створили фахівці американського NASA. Вони дозволяють вимірювати швидкість лазерним променем на відстані до 1200 м, швидкість його роботи 3 фотокадри на секунду.

Прилади також оснащені GPS, тобто можуть точно фіксувати координати. У лютому кількість радарів на українських дорогах збільшили.

Також патрульні нагадують, що штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год та більше, як на 50 км/год — 255 гривень та 510 гривень відповідно.