Субота, 2 Березня

На Чорновола біля ТРЦ Forum Lviv планують збудувати 5-поверховий готель

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У центрі Львова планують збудувати новий готель на земельній ділянці, що обмежена проспектом Чорновола, вулицями Куліша та Академіка Люльки. Про наміри будівництва готелю йдеться у оприлюдненому на сайті Львівської міськради детальному плані цієї території (ДПТ), передає Zaxid.net.

© zaxid.net

У ДПТ вказано, що 5-поверховий готель складатиметься із кількох будівель і його будуватимуть у кілька черг. Будівництво готелю спершу здійснюватимуть з вул. Академіка Люлька, згодом будівництво комплексу здійснюватимуть з проспекту Чорновола, а потім з вул. Куліша. Загалом після завершення будівництва у готельному комплексі буде близько 170 номерів.

Проект готельного комплексу

Проект готельного комплексу

Наразі на цій земельній ділянці є занедбані нежитлові будівлі, які мають знести. Під проектованим готелем заплановано облаштувати паркінг.

Проект готельного комплексу

Згідно з рішенням виконком, який у 2017 році дозволив розробити детальний план цієї території, замовником ДПТ є Андрій Щурко.

13 травня о 18:00 у палаці ім. Гната Хоткевича відбудеться громадське слухання щодо розробленого ДПТ, що передбачає будівництво готелю. Також до 24 травня мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження через ЦНАП.