Неділя, 14 Квітня

На Буковині поліцейська відрізала своє волосся для перук онкохворим діткам

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Буковині капрал поліції Мар’яна Жизномирська відрізала своє волосся для двох 5-річних дівчат, які втратили своє внаслідок хіміотерапії.

“5-річні Софійка та Валерія — мужньо борються з онкологією. Зараз вони перебувають у відділенні онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні. Через пройдені хіміотерапії дівчатка втратили волосся. Аби підтримати їх, інспектор відділу соціальної роботи Управління кадрового забезпечення поліції Чернівецької області Мар’яна Жизномірська відрізала своє волосся та передала мамам діток для виготовлення перук маленьким красуням”, — розповіли у поліції.

На такий крок поліцейську надихнула 10-річна дівчинка з Харкова, яка віддала своє волосся для діток, хворих на алопецію. Тож вона започаткувала благодійну ініціативу “Підтримай тих, хто потребує” і власним прикладом показала, що допомагати — просто.

І це не перша добра справа, до якої долучилася поліцейська. Минулого року вона брала участь у благодійному конкурсі краси, на якому проводили збір коштів для лікування важкохворої буковинки.

«Віддавши своє волосся діткам на перуки, я хочу показати всім, наскільки важливо допомагати тим, хто потребує нашої підтримки. Сподіваюся, мою ініціативу продовжать, а відтак більше діток отримають підтримку і любов небайдужих людей. Маленькі вчинки – це крок до великих справ. Тож закликаю всіх бути добрішими і чуйними, знаходити час і можливість робити маленькі справи для великих цілей. Допомагати – просто!» – переконана Мар’яна Жизномірська.