Вівторок, 16 Квітня

На борту Ан-26 був курсант, батько якого зaгинyв у збитому бoйoвиками Іл-76 в Луганську

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Серед зaгиблиx у кaтacтрoфі Ан-26 на Харківщині є 20-річний курсант Олександр Скочков. У 2014 році його батько зaгинyв у Луганську, коли бoйoвики збили український Іл-76.

Увечері 26 вересня Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив імена військових та курсантів, які зaгинyли 25 вересня під Чугуєвим.

Серед зaгиблиx є Скочков Олександр Ігорович, якому було лише 20 років. Він пішов в авіацію слідом за своїм батьком Ігорем Скочковим, той був штурманом авіаційної ескадрильї 25-ої гвардійської військово-транспортної авіаційної бригади ЗСУ.

Батько також зaгинyв у небі — 14 червня 2014 року над Луганськом бoйoвики збили військовий транспортник Іл-76, внаслідок чого зaгинyли 40 десантників і 9 членів екіпажу.

Скочков-молодший навчався на третьому курсі університету імені Кожедуба, він хотів стати штурманом, як і його батько.

Нагадаємо, на борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба – всього 27 людей.

За інформацією СБУ, командир екіпажу літака АН-26 перед кaтаcтрoфою доповів про відмову лівого двигуна і запросив захід на посадку. Міністр оборони Андрій Таран заявив, що літак АН-26, скоріш за все, зачепився крилом за землю.

На місці авіакaтаcтрофи знайдено тіла 25 зaгиблиx. Одна особа пoмерлa у лікарні та одна особа трaвмoвана (перебуває у лікарні).