Понеділок, 26 Лютого

На Білогорщі збудують дитячий садочок із сонячною електростанцією на даху. Візуалізація

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Садочок побудують на місці старої нежитлової будівлі, яку мають знести, пише Tvoemisto.tv.

Сьогодні, 29 грудня, виконавчий комітет ЛМР погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва дитячого садочка на вул. Білогорща, 3а.

Садочок побудують на місці старої нежитлової будівлі, що мають знести. Вона перебуває на балансі відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР. Вони ж і є замовниками будівництва нового закладу разом з управлінням освіти.

Управління освіти має отримати технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта та розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України. Потому ДАБК має видати відповідні дозволи на будівництво, з якими можна буде почати будівельні роботи.

У містобудівних умовах та обмеженнях зазначено, що висота майбутнього садочка не повинна перевищувати 13 м і матиме 2 поверхи. Площа будівлі садочку становитиме 928 квадратних метрів.

Планується, що в садочку буде 4 групи – відповідно, 4 ігрові майданчики та один загальний, а також – по павільйону на кожну групу. Усі приміщення і територія ДНЗ будуть сплановані як інклюзивні. Дах садочка буде засаджений рослинами, а також тут розмістять сонячну електростанцію, що зробить будівлю енергоефективною.

Візуалізація надана прес-службою ЛМР

Візуалізація надана прес-службою ЛМР