П’ятниця, 24 Травня

На “Бадер Україна” підняли заробітну плату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис відвідав з робочою поїздкою виробництво компанії Bader Україна.

У ході спілкування, керівництво компанії повідомило про те, що уже завершено тривалий і важливий процес, який розпочався у грудні 2017 року, а саме – погодження з головним офісом підняття зарплат на підприємствах в Україні.

Відтак, уже з 1 березня 2018 року заробітна плата в компанії зросла на 15%.

“Працівники позитивно сприйняли новину про підняття заробітної плати. Як результат – ми отримали ряд відкликаних заяв на звільнення”, – зазначила заступник генерального директора “Бадер Україна” Христина Горішня.

У свою чергу, керівник з HR та комунікацій компанії Андрій Лазорко повідомив: “Хоч сезонна міграція за кордон і надалі є присутня, проте зараз показники є нижчі, ніж за аналогічний період рік тому”.

“Позитивним є те, що компанія щомісяця в середньому працевлаштовує 180 осіб за рахунок росту та розширення, а не звільнень. А середня заробітна плата після підняття у 10 000 гривень “на руки” – це вже той бар’єр зарплатні, який змушує громадян задумуватися у доцільності трудової міграції”, – наголосив Роман Матис.

Нагадаємо, в листопаді 2016 р. ТзОВ «Бадер Україна» відкрило на Львівщині (с. Кожичі Яворівського району) вже другий завод, що дозволило створити 1 500 нових робочих місць. На той час середня зарплата на підприємстві складала 7 000 гривень.

Довідка. ТзОВ «Бадер Україна» є філією німецької компанії «БАДЕР ГмбХ» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. Основний вид діяльності українського підрозділу є виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів марки «АУДІ» та «БМВ».

З часу заснування «Бадер Україна» інвестовано понад 25 мільйонів євро та загалом створено більше 3400 робочих місць.