Понеділок, 29 Травня

Mи нe бyдeмo рeкoмeндyвaти ввoдити лoкдayн, дo кiнця грyдня тoчнo витримaємo, – MOЗ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Міністерстві охорони здоров’я не будуть рекомендувати введення локдауну в Україні через стабілізацію захворюваності на COVID-19. До кінця грудня потреби у тотальному карантині – немає, а ось із січня, ймовірно, запровадять локдаун на 3 тижні.

У МОЗ очікують з кінця січня і протягом лютого зростання захворюваності на грип, це призведе до максимального навантаження на медичну систему. До того часу, у відомстві хочуть стабілізувати захворюваність на COVID-19.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 4 грудня, повідомляє 24 канал.

“Наразі, ми як Міністерство охорони здоров’я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, адже бачимо приріст нових випадків інфікування без різких стрибків”, – заявив Максим Степанов.

Так за словами очільника МОЗ, “наша медична система витримає те навантаження, яке зараз є через COVID-19, але до кінця грудня”. Степанов наголосив, що у МОЗ рекомендують плановий жорсткий карантин із січня.

“Рівень захворюваності та госпіталізації залишається на високому рівні. Спираючись на медичні та епідеміологічні показники, ми пропонуємо уряду України плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями починаючи з перших чисел січня. Тривалість карантину, щоб досягти певних результатів повинна бути 3 тижні”, – зауважив Степанов.