П’ятниця, 30 Вересня

МВС України замовляє 13 літаків Ан-178

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міністерство внутрішніх справ України придбає 13 українських літаків Ан-178 для Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.

Про це сказав міністр внутрішніх справ України сьогодні, 17 червня, на найбільшому міжнародному авіакосмічному салоні Paris Air Show у Ле-Бурже в Франції, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу МВС України.

«Міністерство внутрішніх справ закупить 13 українських літаків Ан-178 для бійців Національної гвардії України та рятувальників ДСНС України. Контракт домовилися підписати вже цієї осені. Це перші літаки з українськими та європейськими, але без російських комплектуючих. Восени буде перший демонстраційний політ нової машини. Через три роки літаки вже будуть на службі», – розповів Арсен Аваков.

Також очільник міністерства внутрішніх справ наголосив, що за технічними характеристиками даний літак – найкращий у своєму класі.

«Ан-178 підходить нам за всіма технічними характеристиками. Він використовуватиметься ДСНС для пожежогасіння, рятувальних операцій, а також для цілей Національної гвардії, починаючи з десантування, закінчуючи перевезеннями. Це класичний військово-транспортний літак», – сказав він.

Президент авіаконцерну «Антонов» Олександр Донець розповів, що робота над виготовленням літаків наразі триває.

«Ми досягли консенсусу з технологічних моментів, пов’язаних з комплектацією цієї машини. Реальна робота над літаками вже почалася. Це буде сучасний цифровий літак з сертифікатом експлуатації», – зазначив Донець.

Share.