П’ятниця, 19 Квітня

Музикант Сергій Бабкін заразився коронавірусом, він брав участь у пісенному параді на День Незалежності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український музикант Сергій Бабкін і його дружина захворіли на коронавірус.

Про це співак повідомив на своїй сторінці у Інстаграмі. Бабкін додав, що не уявляє, де вони могли заразитися, і розповів про симптоми захворювання.

«Ми зі Сніжаною отримали позитивні тести на Covid-19. Де ми могли заразитися? Не знаємо. Скрізь. Конкретного місця і дня немає. Та й з тими, хто явно хворів, ми не контактували. Завжди дотримувалися запобіжних заходів: носили маски, обробляли руки, дотримувалися дистанції», – написав він.

View this post on Instagram

Друзья, мы со Снежаной получили положительные тесты на Covid-19. Где мы могли заразиться? Не знаем. Везде. Конкретного места и дня нет. Да и с теми, кто явно болел, мы не контактировали. Всегда придерживались мер предосторожности: носили маски, обрабатывали руки , соблюдали дистанцию.. Как всё начиналось. 4 дня назад вечером Снежа почувствовала легкое першение в горле и ломоту в теле. На следующий день резко появился сухой кашель, горло не болело. Температура повысилась немного до 37.1. Она незамедлительно позвонила нашему семейному доктору @doctor.penkov , рассказала о симптомах, Андрей Юрьевич тотчас порекомендовал сдать тест. Это был День Независимости. Я был на съемках с самого раннего утра. Чувствовал себя хорошо. В праздничный день в Киеве, Снежана еле нашла врача. Днем у неё поднялась температура до 38,6. Она сбила нурофеном. Врач приехал к нам в гостиницу ближе к вечеру. Я уже вернулся, был рядом, поддерживал и переживал за неё. Врач взял ПЦР-тест у Снежки и за компанию у меня. Хотя, повторюсь, что у меня даже намёка на недуг не было. На следующий день Снежа проснулась от жуткой «ломки тела». Оно все очень болело, температура была 37. Пропало обоняние, хотя нос забит не был. И ещё сильное жжение в области позвоночника, в грудном отделе. Поехали, сделали КТ и развёрнутый анализ крови, на всякий случай. Сегодня утром пришёл положительный результат теста… Конечно, мы на самоизоляции, конечно, мы сообщили всем, с кем контактировали в эти дни, конечно, мы на связи с врачом … КТ- всё чисто Анализ крови- ещё ждём. У меня вчера поднялась температура… Кажется, что COVID-19 где-то далеко. Но, на самом деле, он очень близко. Прошу всех быть предельно внимательными и аккуратными! Соблюдать меры безопасности и прислушиваться к себе. Не игнорировать первые симптомы. Наше Здоровье- главное, что есть у нас! Берегите себя и близких. Будьте Здоровенькими!!!

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on

За словами музиканта, його дружина чотири дні тому почала відчувати першіння в горлі і ломоту, потім з’явився сухий кашель і температура 37.1.

У День Незалежності, 24 серпня, дружина артиста звернулася до лікаря, який порадив здати тест.

«Я був на зйомках з самого раннього ранку. Почувався добре. У святковий день в Києві Сніжана ледве знайшла лікаря. Удень у неї піднялася температура до 38,6. Вона збила Нурофеном. Лікар приїхав до нас в готель ближче до вечора. Я вже повернувся, був поруч, підтримував і переживав за неї. Лікар взяв ПЛР-тест у Сніжки і за компанію у мене», – розповів співак.

Він окремо наголосив, що почувався абсолютно здоровим.

На наступний день у його дружини температура впала до 37, але почало «жахливо ламати тіло» і зник нюх і «і ще сильне печіння в області хребта, в грудному відділі».

«Поїхали, зробили КТ і розгорнутий аналіз крові, про всяк випадок. Сьогодні вранці прийшов позитивний результат тесту…», – написав виконавець.

Бабкін зазначив, що він і дружина перебувають на самоізоляції. Він також попросив своїх шанувальників дотримуватися заходів безпеки і не ігнорувати перші симптоми.