Вівторок, 21 Вересня

Музичний сервіс Spotify запускається в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Один із найпопулярніших та найбільший в світі музичних сервісів Spotify став доступний в Україні.

Згідно з опублікованими сьогодні оновленими умовами користувацької угоди, які почнуть діяти з 15 липня 2020 року, серед переліку країн присутності з’явилася Україна.

Програма Spotify вже доступна для завантаження для українських користувачів в офіційних магазинах Apple, App Store. Водночас, додатку наразі немає в Google Play.

На офіційному сайті з’явився український регіон локалізації, але інтерфейс як і раніше залишається на англійській.

Офіційний запуск зробить його доступним ширшому колу користувачів. Анонс повинен відбутися 15 липня.

В українській веб-версії сервісу почали відображатися ціни в доларах, які повністю відповідають американським.

Вартість платних пакетів програми для українців, така ж як і для інших країн. Зокрема, місячна підписка Spotify Premium (пісні без реклами, навіть офлайн) коштує 4,99 долара після 1 місяця безкоштовної пробної версії.

Згадка України в оновленій версії політики міститься в таблиці вікових oбмежень. У ній говориться, що українські користувачі можуть отримати доступ до кoнтенту, котрі досягнули 18 років або з 14 років при наявності дозволу від батьків.

Про запуск Spotify в Україні говорили останні кілька років. Українці вже раніше використовували Spotify, успішно обходячи регіональні обмеження за допомогою VРN і підписок в країнах присутності сервісу.

Spotify – шведський стрімінговий сервіс, зараз він працює в більш ніж 70 країнах і контролює третину усіх доходів від платних платформ та підписок на ринку стрімінгових музичних послуг.

Більше, ніж 83 мільйони людей в усьому світі мають платну підписку на Spotify. Загальне ж число користувачів платформи перевищує 100 мільйонів осіб.

Share.