Вівторок, 27 Лютого

МОЗ закликає українців переходити на дистанційний режим роботи, якщо є така можливість

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство охорони здоров’я закликало переходити на віддалений режим роботи всіх українців, які можуть працювати з дому.

Про це сказала Ірина Микичак на брифінгу 19 жовтня, пише ZAXID.NET.

За її словами, кожен роботодавець має організовувати роботу своїх працівників віддаленому режимі, якщо є така можливість.

«Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі – працювали у віддаленому доступі. Будь-які зібрання намагатися проводити з дотриманням дистанції, усіх вимог, які стосуються карантинних обмежень. Не потрібно зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто у “живому” форматі», – сказала Микичак.

Микичак також нагадала про необхідність носити маску у місцях скупчення людей і закликала громадян не відвідувати концерти та інші масові заходи.

Нагадаємо, що 13 жовтня Кабмін продовжив загальнонаціональний адаптивний карантин в Україні до 31 грудня. Останні кілька тижнів в Україні фіксують стрімкий ріст нових хворих на коронавірус.