МОЗ пропонує суттєво збільшити штрафи за непропуск “швидкої допомоги” на дорогах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За непропуск на дорогах машини екстреної меддопомоги необхідно збільшувати штрафи.

Про це на брифінгу розповів очільник МОЗ Максим Степанов, передає УНН.

“Є проблематика щодо пропуску карети швидкої допомоги… Я переконався у цьому на власні очі, коли ми їздили по викликах. Не завжди наші водії, які знаходяться на дорогах, відразу пропускали карету швидкої допомоги. Мені здається, що треба суттєво збільшувати штрафи і покарання за непропуск машини екстреної медичної допомоги”, – сказав Максим Степанов.

Міністр наголосив, що зараз медики швидкої не мають справедливої заробітної плати, крім того, умови, в яких вони працюють, інфраструктура, інколи “не просто потребує ремонту, а треба взагалі її змінювати і перевозити їх в інше приміщення, тому що це просто неприпустимо.

“Окрім заробітної плати, ще є великі проблеми щодо захисту наших медичних працівників. Дуже часто вони виїжджають на виклик і не знають, що їх там очікує, тому що, різні люди, є і напади на працівників медичної допомоги, і, я думаю, найближчим часом ми знайдемо рішення з міністерством внутрішні справ, яким чином їх захищати”, – зазначив Степанов.

Міністр нагадав, що рішенням уряду цьогоріч було збільшено фінансування екстреної меддопомоги на 40%, ці кошти мають піти на збільшення заробітної плати, комплектацію лікарськими засобами та медичними виробами. Також планується розпочати заміну автопарку екстреної швидкої допомоги.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР