Четвер, 29 Вересня

“Мотор Січ” тепер прилітатиме у старий термінал аеропорту “Львів”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З 24 червня 2019 року обслуговування на приліт рейсів №MSI263/MSI265 авіакомпанії ʺМотор Січʺ за маршрутом Київ (Жуляни) – Львів буде здійснюватися у старому терміналі ДП Міжнародного аеропорту ʺЛьвівʺ імені Данила Галицького. Про це інформує прес-служба МА “Львів”.

Вхід з перону буде здійснюватися через двері суміжні з ВІП-залом у лівому крилі будівлі (позначений стрілкою на першому фото).

ʺХочемо подякувати авіакомпанії ʺМотор Січʺ, яка першою погодилися піти нам на зустріч та прийняли пропозицію обслуговувати рейси на приліт у приміщенні старого терміналу, який довго пустував, але зараз отримує нове життя. Ми давно планували використовувати його за призначенням. І зараз він нам чудово став у пригоді для полегшення роботи у період пікових навантажень, обслуговування чартерних (розпочнемо через 2-3 тижні) та спеціальних рейсів, які виконуються малою бізнес-авіацієюʺ, – зазначила Генеральний директор ДП МА ʺЛьвівʺ ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.

Зазначимо, що старий термінал зараз використовується для обслуговування спеціальних та ВІП-рейсів. Водночас він переобладнується для роботи з внутрішніми перевезеннями, перший з яких, власне, стартує з наступного понеділка. Також він буде залучений для чартерних рейсів, робота з якими розпочнеться через два-три тижні.

Рішення щодо використання приміщення старого терміналу було прийнято у зв’язку з перевантаженням зони прибуття нового терміналу у період пікового пасажиропотоку, який у літній сезон є фактично кожного дня з 11 до 17 години.

На даний момент у терміналі ʺАʺ є лише дві стрічки для видачі багажу: по одній для міжнародних та внутрішніх рейсів. Таким чином, перемістивши частину пасажиропотоку у старий термінал, вдасться використати обидві з них для обслуговування міжнародного сполучення.

Окрім цього, вже розпочато роботу над запуском ще однієї багажної стрічки та збільшення довжини двох існуючих. Зараз розробки перебувають на стадії проектування та формування технічних завдань.

Share.