Субота, 20 Квітня

Моряки ВМС України вразили українців кавером хіта “Воїни світла” українською мовою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У мережі справило ажіотаж виконання хіта “Воїни світла” гурту “Ляпіс Трубецький” хором моряків ВМС України. Вони переклали легендарну пісню українською.

Зворушливе відео опублікував на своїй сторінці у Twitter блогер “Позивний Колим”.

Судячи з кадрів, ролик був знятий під час прем’єри фільму “Черкаси” про екіпаж останнього українського корабля в окупованому Криму.

Деякі люди в кінотеатрі навіть підспівували військовим морякам. При цьому користувачі мережі зазначили, що ця пісня українською мовою звучить навіть краще оригіналу.

“Виконання пісні “Воїни світла” українською мовою! Мене дуже, дуже вразило, мурашки по шкірі! Це дуже круто!” – написав автор відео.

Всього за кілька годин публікація з блискучим виступом моряків зібрала понад сотні ретвітів.

Довідка:

В Україні пісня стала одним з «гімнів» Євромайдану. Вона стала надзвичайно популярною, коли на неї наклали відеоряд з кадрів подій на Майдані.

Наприкінці березня перед початком штурму російськими військовими, її заспівали українські моряки з тральщика «Черкаси». Ці кадри відтворили також у новому фільмі “Черкаси” про події того часу.

Також пісню виконали фани «Дніпра» після матчу з «Динамо» на стадіоні «Дніпро-Арена» у Дніпрі.

2014-о року пісню було перекладено українською мовою українським письменником Богданом Стельмахом. Того ж року інструментальну версію пісні виконану на кобзі представив український бандурист Ярослав Джусь.