Понеділок, 11 Грудня

МОН рекомендує відновити навчання у школах. Яким воно буде на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство освіти і науки рекомендує відновити принаймні змішане навчання у школах після перерви, викликаної масштабною ракетною атакою росії проти України 10-11 жовтня. Водночас учні шкіл Львівщини повертаються за парти від сьогодні, 17 жовтня.

Про це повідомляє Твоє місто з посиланням на міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і голова Львівської ОВА Максима Козицького в ефірі телемарафону.

«Я абсолютно впевнений, що безпекова ситуація по наявності сховищ сьогодні дозволяє 70% закладів освіти проводити принаймні змішане навчання. Тобто відновити соціалізацію всіх учасників освітнього процесу, спілкування учнів і вчителів», – каже міністр.

Окрім цього, він закликав керівників департаментів освіти і науки та керівників шкіл врахувати думку батьків щодо формату навчання їхніх дітей. Тобто, за його словами, те, як продовжуватиме навчання кожна дитина: очно, дистанційно чи змішано, – мають вирішувати батьки.

«Ми плануємо, що з понеділка ми маємо виходити на навчання. Тому що ми маємо надавати основні послуги, діти – наше майбутнє, війна має закінчитися на нашому поколінні. Наступне покоління має навчатися. Ми з понеділка відновляємо навчання», – додав Козицький.

Додамо, як уточнили у коментарі Tvoemisto.tv у пресслужбі ЛМР, формат навчання обговорюють батьки з вчителями, а кожна школа Львова зокрема самостійно вирішує, чи виходити на очне, чи залишатися на дистанційному навчанні тощо.