Понеділок, 27 Червня

МОН пропонує майбутнім абітурієнтам відеопідготовку до ЗНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міністерство освіти пропонує майбутнім абітурієнтам зайти на YouTube-канал МОН та телеканал РАДА. Розпочнуть із лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України, пише Український Інтерес.

“Карантин ніколи не сприяє якісному навчанню. Учні випускних класів сильно від цього страждають. Саме тому з ініціативи Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій ми хочемо нагадати про те, що існують якісні онлайнові інструменти підготовки до ЗНО”, – зазначили освітяни.

Для випускників шкіл транслюватимуть матеріали платформ EdEra, Prometheus, BeSmart та Освіторія.

“Ті, хто мають якісний Інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. Ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на телеканалі “Рада”, – зазначила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Трансляція відбуватиметься за таким графіком: середа, четвер і п’ятниця з 8:00 до 9:00 та з 18:30 до 21:00; в суботу та неділю з 10:00 до 20:00 (6,5 години із перервами) ть у зв’язку з карантином та переходом на дистанційне навчання в столиці в березні.

Share.