Молочна компанія «Галичина» змінила назву на честь інших регіонів України. Як придумали кампанію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відома львівська компанія «Галичина» тимчасово змінила назву і почала випуск продукції під назвами усіх етнографічних регіонів України.

Як повідомили у компанії, цей проект втілений разом з київською креативною агенцією Bickerstaff.756 , щоб виявити підтримку українцям у всіх областях, а особливо тих, що зараз беруть найбільших удар на себе, стримуючи ворога.

«Для нас головне на сьогодні заявити та ще раз наголосити на тому, що ми – це вся Україна, яка є неподільною і єдиною. І те, що нас об’єднує всіх у одне ціле, – це якраз наша рідна Україна», – пояснила директорка з маркетингу в компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

Купуючи продукцію компанії «Галичина», ми водночас згадуємо про Київщину, Сіверщину, Волинь, Полтавщину, Поділля, Буковину, Запоріжжя, Слобожанщину, Закарпаття, Причорномор’я, Донбас, Таврію та Крим.

«Сьогодні ми не кажемо, з якого ми міста, ми просто говоримо “Я з України”. Нам однаково болить, коли щось стається на півдні, півночі, сході або заході. Ми любимо кожен квадратний кілометр нашої рідної України. Саме тому ми не можемо зараз говорити тільки про «Галичину». Бо Україна – це 14 різних регіонів, які мають свою унікальність, культурні здобутки та неймовірну природу», — зазначила стратегиня агентства Bickerstaff.267 Марія Кочуренко.

На етикетках продукції компанії «Галичина» відображені назви 14 етнографічних регіонів України.

Окрім такої акції, компанія «Галичина» активно допомагає і підтримує фінансово як тил, так і передову. Як повідомляється на сторінці компанії, від початку повномасштабного вторгнення «Галичина» надала допомоги на суму 35 млн грн для ЗСУ, територіальної оборони, благодійних та громадських організацій, лікарень, медичних закладів та мирного населення.