Модель із Львівщини стала обличчям обкладинки журналу Bazaar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Модель Людмила Ткаченко прикрасила собою цифрову обкладинку американського журналу Harper’s Bazaar Vietnam.

Білявка, яка виросла на Львівщині у Червонограді, повідала глянцю, що вміє грати на бандурі й виконувати народні танці.

“Майстерно виконую національний танець України вже 8 років. І навчилась грати на традиційному музичному інструменті, який називається бандура, граю вже протягом 5 років”.

Зі слів Ткаченко, в модельний бізнес вона прийшла в 16 років. Менеджер агенції помітив дівчину, коли вона купляла продукти, і наступного дня вона з батьками вже підписувала контракт.

“Я думаю, що професія моделі на Сході та Заході – поняття дуже різне. Я думаю, що це походить від різних релігій, політичних систем тощо. Найбільша різниця полягає в тому, що східна мода є більш консервативною і більш традиційною, ніж західна”.

Фото: Dylan Perlot / bazaarvietnam.vn

Зараз Людмила живе в Америці, вчиться в акторській школі та сподівається підкорити Голлівуд, ставши актрисою. “Щоб вдосконалити свої акторські здібності, я навчаюся в акторській школі Beverly Hills Playhouse. Сподіваюся, це допоможе мені успішно продовжувати свою акторську та модельну роботу в Голлівуді”.

Її улюблена акторка – Анджеліна Джолі. “Вона дивовижна акторка, мати, режисерка і гуманітарка. Її кар’єра та стиль життя – волонтерство та допомога людям змушують мене захоплюватися нею”.

Фото: Dylan Perlot / bazaarvietnam.vn

“Я люблю активний спосіб життя. Я займаюся чотири рази на тиждень: ходьба, йога та медитація. Я вегетаріанка і люблю їсти здорову їжу. Пити багато води і добре висипатися теж дуже важливо. Бути з друзями та родиною, робити те, що ти любиш, насолоджуватися життям та бути оптимістом – велика частина мого секрету краси”, – розповідає журналу Людмила.

А ще модель, звісно ж, веде Instagram, у якому є чимало фото, набагато відвертіших за ті, якими милуються в’єтнамські читачі.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР