Мобілізаційний план ще не завершений — Резніков

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мобілізаційний план, який був оголошений з моменту імплементації парламентом указу президента про введення воєнного стану, ще навіть не завершений. Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в інтерв’ю «ЛІГА.net».

За його словами Генштаб ЗСУ чітко знає необхідну кількість водіїв, стрільців, операторів, артилеристів, снайперів. Генштаб визначає завдання військкоматам: план і категорії фахівців.

«Міноборони лише здійснює контроль і мріє перетворити паперову мішанину на цифровізований продукт. У нас є цей продукт, він розроблений. Ми просто не встигли до кінця впровадити. Це буде один із викликів Віталія [Дейнеги]», — зазначив Резніков.

Українці фіксують пожвавлення мобілізації. Повістки вручають на вулиці, у торговельних центрах і громадському транспорті. Представники територіальних центрів комплектування патрулюють міста разом із поліцейськими, аби ті «допомагали» військовим перевіряти документи громадян. Іноді затримують українців силоміць.

У Командуванні Сухопутних військ нам зазначили, що зараз робота ТЦК та СП відбувається у звичайному режимі, з обов’язковим дотриманням прав і свобод людини та громадянина в умовах воєнного стану.

«Після кожного випадку неправомірних дій посадових осіб призначаються службові перевірки, за результатами яких винних притягують до дисциплінарної відповідальності або ухвалюють кадрові рішення», — зауважили там.