Четвер, 23 Вересня

Міжміські і приміські маршрутки Львова змінять кінцеву зупинку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівські приміські і міжміські маршрутки будуть здійснюватиостанню зупинку на автостанціях. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації роботодавців транспорту.

Перевізники, що їздять у Мостиському напрямку, будуть мати кінцеву на АС «Західна» на Городоцькій замість Залізничного вокзалу.

Для автобусів із Пустомитівського та Городоцького напрямку кінцевою буде не зупинка на Приміському вокзалі, а на автостанції №3 (вул. С. Петлюри, 11б, поблизу ринку «Новий»).

Маршрутки із Жовківського напрямку будуть їздити на оновлену АС №2 (вул. Б. Хмельницького, так званий вокзал «Північний»). 

Як розповівTvoemisto.tv керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло, ЛОДА уклала договір на транспортні перевезення із перевізниками. Нововведення почнуть діяти від завтра, 2-го вересня.

Виконавчий директор Львівської обласної організації роботодавців транспорту Іван Станчако вважає, що їздити до автостанцій буде зручніше для перевізників, адже там є все необхідне для відпочинку й харчування водіїв та інша інфраструктура.

Проте він додав, що перед тим, як почне діяти нововведення, потрібно було подбати про додатковий міський транспорт: «Достатньої кількості міських маршрутів нема. І навіть на тих, що є, їздить далеко не запланована кількість автобусів. Якщо міська влада не скоригує маршрути, то пасажири змушені будуть пересуватися переповненими автобусами, а обурення перейде на наших водіїв», – розповів Іван Станчако.

Роман Кокотайло розповів, що в міську раду вже надійшли звернення, щодо збільшення міського транспорту для зручності пасажирів, проте чи відреагують на це у міській раді, керівник департаменту дорожнього господарства не впевнений.

Джерело: Твоє місто

 

Share.