Вівторок, 27 Вересня

Місцевий бізнес закупив для Львова 20 апаратів ШВЛ та 1800 захисних костюмів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Компанія Avalon підтримала ініціативу Фонду Рідні допомогти медикам львівських лікарень у боротьбі з поширенням коронавірусу. Разом із партнерами – компанією Avalon та OKKO Group і за підтримки медичного центру Medicover – Фонд закупив 20 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Апарати упродовж 12 днів передадуть лікарням Львова та області. Додатково Фонд Рідні передасть 1800 захисних костюмів для медиків.

«Бізнес не може залишатися осторонь у боротьбі з пандемією, потрібно об’єднати наші зусилля. Зараз нашої допомоги потребують львів’яни та жителі області, тому ми об’єднуємо зусилля для збереження здоров’я людей та допомоги медикам у подоланні поширення коронавірусу. Ми підтримали ініціативу Фонду Рідні і разом із партнерами прийняли рішення придбати 20 апаратів ШВЛ, 1800 захисних медичних костюмів та додаткові матеріали для лікарень», – говорить генеральна директорка компанії Avalon Алла Шамова.

«Велике прохання до кожного – не бути байдужими до рекомендацій МОЗ, дбати про себе та своїх рідних, дотримуватися умов карантину. Саме зараз ми маємо можливість продемонструвати нашу спільну соціальну відповідальність: не лише бізнесу перед суспільством, а й громадян перед іншими громадянами, кожного перед самим собою», – додає Алла Шамова.

Рідні – благодійний фонд, який працює в Україні з 2012 року і продовжує історію фонду Діаконія. Протягом років фонд втілює проєкти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні програми, освітні програми для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Забезпечує консультаційний та освітній супровід для дорослих, зокрема усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

До слова, холдинг OKKO Group профінансує додаткові 20 тис. перевезень лікарів по Україні під час карантину в рамках ініціативи МОЗ України та компанії Uber.

«Компанія ОККО підтримала ініціативу МОЗ та профінансує ще 20 тис. перевезень через сервіс Uber до робочих місць медпрацівників, які рятують життя та здоров’я українців під час поширення коронавірусної хвороби в країні. Послуга буде доступною в семи містах присутності Uber в Україні: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці», – йдеться в повідомленні на сторінці МОЗ у Facebook.

Share.