П’ятниця, 17 Вересня

Місто Рава-Руська увійде до складу Львівського району

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабмін погодив пропозицію внести місто Раву-Руську до складу Львівського району. Рава-Руська входить у склад Жовківського району, але після територіальної реформи його скасовують.

Основний склад теперішнього Жовківського належатиме до новоствореного Львівського району з адміністративним центром у Львові, пише ZAXID.NET.

Мер міста Рава-Руська та голови сільських рад, які увійдуть до складу майбутньої Рава-Руської ОТГ, висловили бажання приєднатися до Львівського району. Тому комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування врахував інтереси громади і вніс зміни до постанови.

На розгляд Верховної Ради постанова подаватиметься в тій редакції, відповідно до якої територію Рава-Руської міської громади передбачається включити до складу Львівського району, повідомило Міністерство розвитку громад та територій.

«На сьогодні маємо офіційне підтвердження від Міністерства щодо розподілу Рава-Руської ОТГ, так само як і Перемишлянської ОТГ у складі майбутнього Львівського району, а також планування поділу області на 7 районів з окремим Яворівським районом», — повідомили у Жовківській РДА, до повноважень якої наразі належить Рава-Руська.

Share.