Понеділок, 24 Червня

Міський голова пояснив, чому його заступники не можуть мати малу зарплату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нещодавно у відкритих реєстрах з’явилися майже усі декларації заступників міського голови Львова Андрія Садового за 2022 рік. Згідно з даними реєстру, перший заступник мера Львова Андрій Москаленко за 2022 рік задекларував 1 млн 390 тис. гривень доходів. 986 тис. гривень – це його річна зарплата. Андрій Садовий прокоментував зарплати працівників міської ради, та запевнив, що Андрій Москаленко заробляє від 45 до 55 тисяч гривень на місяць, пише Твоє Місто.

«Комусь дуже хочеться, щоб чиновники не порушували радянських традицій: зарплату треба отримувати малу, а от красти вже скільки зможеш винести. В нас це так не працює. У Львові директор школи отримує на руки до 40 тисяч гривень, висококваліфікований лікар, чи керівник медичної установи може офіційно отримувати до 100 тисяч гривень. А от заступник міського голови, який несе відповідальність за мільярдний бюджет чомусь має бути бідним і думати не про місто, а як дожити до наступної зарплати», – прокоментував Садовий.

За його словами, те, що перший заступник Андрій Москаленко щомісяця отримує зарплату 150 тисяч гривень, як поширюють в мережі, – брехня і маніпуляція.

«Його щомісячний дохід від 45 до 55 тисяч. У листопаді він отримав відрядні, які перед тим витратив на поїздку за кордон. Це ще + 14 тисяч гривень, а привіз для Львова 100 тисяч євро грантової підтримки за перемогу у конкурсі Європейська столиця інновацій. Також Андрій отримав одноразову річну матеріальну допомогу розміром 59 тисяч гривень, більшу частину якої витратив на виготовлення британської візи. Може когось це здивує, але віза на 5 років коштує майже 1 тисячу фунтів. Підозрювати у корупції треба чиновників, які працюють на голі оклади, але живуть своє найкраще життя і навіть не знають, яка у них офіційна зарплата», – додав мер Львова.