Міськрада має ще раз розглянути петицію щодо заборони висотної забудови в одному з районів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В четвер, 28 вересня, депутати Львівської міської ради зберуться на пленарне засідання сесії, де одним з питань, яке мають розглянути, буде петицію щодо заборони висотної забудови Під Голоском, пише Твоє Місто.

Зауважимо, що петиція набрала необхідну кількість голосів. У ній львів’яни закликають мерію заборонити висотну забудову на 22 гектарах, що розташовані у зеленій зоні мікрорайону Під Голоском, і пропонують створити там парк.

Окрім того, львів’яни просять розпочати консультації з місцевими мешканцями та зацікавленими сторонами щодо майбутньої великої рекреаційної зони, а також присвоїти території зелених насаджень статус Регіонального ландшафтного парку «Малоголосківські пагорби».

Нагадаємо, 23 серпня під час попереднього пленарного засідання депутати вже мали розглянути цю петицію, проте не прийняли стосовно цього жодного рішення. Зокрема, депутат від фракції «Європейська солідарність» Володимир Марусяк зазначав, що серед депутатів виникла дискусія щодо форми питання.

У липні міські посадовці та мешканці Під Голоско у Львові зустрічалися, аби обговорити усі проблеми цього району. На зустрічі обговорили зонінг території, також те, що вдалося зробити в питаннях соціальної інфраструктури, доріг, екології, які подальші кроки вчинятиме місто, і про проблеми, які залишаються у мешканців.