Міськрада Львова виділила 300 тисяч грн на демонтаж фонтана перед Оперним

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові внесли зміни до Бюджету розвитку, та серед іншого, виділили 300 тис. грн для Галицької районної адміністрації для демонтажу фонтану перед оперним, пише Твоє Місто.

За відповідну ухвалу проголосували під час пленарного засідання ЛМР 6 червня.

Демонтувати фонтан Галицька адміністрація має коштом міста, натомість встановити сухий фонтан та замінити мощення на площі перед оперним має приватна компанія «Сокар-Благо». Почати демонтаж планують із 10 червня.

Про заміну старого фонтану біля Оперного повідомили ще у 2015 році, а тривала затримка у роботах пов’язана з внутрішніми погодженнями у «Сокар-Благо».

За інженерними рішеннями, фонтан, матиме підсвітку, реагуватиме на вітер та на музичні твори, які виконуватимуть у опері. Попередній проект, оприлюднений ще у 2015 році, наразі коригують. Приблизна вартість робіт сягає мільйона євро.

Згідно з даними системи Youcontrol, благодійний фонд «Сокар-Благо» зареєстрований у Києві. Уповноваженою особою фонду є Азі Асланов. «Сокар» державною азербайджанською нафтогазовою компанією зі штаб-квартирою в Баку.

Додамо, що фонтан перед Львівським оперним театром запрацював у травні 2008 року. Це був перший штучний водограй, який збудували у Львові за часів незалежності.