Міноборони росії заявило, що російські війська повністю вийшли з Херсона

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство оборони hосії заявило, що всі окупаційні війська вийшли з Херсона і переправилися на лівий берег Дніпра, не понісши при цьому “жодних втрат”.

“Під час перекидання на лівий берег Дніпра жодної одиниці військової техніки та озброєння на правому березі не залишено, всі російські військовослужбовці переправилися, втрат особового складу, озброєння, техніки і матеріальних засобів російського угруповання не допущено”.

Повідомляється, що відхід російських загарбників завершився о 5 ранку 11 листопада.

Нагадаємо, 9 листопада командувач російських окупаційних військ в Україні Сергій Суровікін заявив, що військових рф перекидає на лівий берег Дніпра з Херсона.

Увечері 10 листопада президент Володимир Зеленський оголосив, що з півдня надходять хороші новини – 41 населений пункт уже звільнили захисники України.

Вранці 11 листопада російські ЗМІ опублікували фото і відео зруйнованого Антонівського моста біля Херсона, повідомляють, що його могли підірвати окупанти, коли виходили з міста на лівий берег.

Прессекретар президента рф Дмитро пєсков не став заперечувати, що втеча з Херсона – удар по престижу Путіна. Водночас він додав, що росія продовжує вважати Херсон своєю територією, незважаючи на відведення військ на лівий берег Дніпра в Херсонській області.