П’ятниця, 19 Липня

Міноборони планує запровадити електронний військовий квиток і єдиний реєстр призовників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий міністр оборони Рустем Умєров оголосив про наміри запровадити в Україні електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників, а також цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК).

Про це Умєров оголосив у своєму виступі на пленарному засіданні Верховної Ради 6 вересня, передає «Інтерфакс-Україна».

«ВЛК. Ця абревіатура в сьогоднішньому розумінні має залишитися в минулому. Завдання: цифровізувати всі процеси, запустити єдиний реєстр призовників, який унеможливить будь-які корупційні ризики. Digital. Усе, що можна оцифрувати, маємо оцифрувати», — сказав він.

За словами міністра, вся інформація про військового має бути цифровою: електронний військовий квиток, цифровізація ВЛК та шпиталів, електронний журнал і звіт для військових.

Нагадаємо, народні депутати сьогодні, 6 вересня, проголосували за призначення новим міністром оборони України Рустема Умєрова. Перед цим він очолював Фонд державного майна.

Рустем Умєров має кримськотатарське походження. До приходу в політику був бізнесменом, інвестором, меценатом, а також радником лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. А з серпня 2019 року він був парламентарем від фракції «Голос», секретарем Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.