Міністр охорони здоров’я Степанов проінспектує лікарні у Львівській області

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 22 червня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов проінспектує медичні заклади на Львівщині, які надають допомогу хворим на COVID-19.

Про це міністр охорони здоров’я поінформував на щоденному брифінгу.

“Останній тиждень ми спостерігаємо великий зріз захворюваності саме у Львівській області. Сьогодні у нас 200 хворих саме на Львівщині, загальна кількість підтверджених випадків 3 980 за весь час пандемії. Це дуже велика кількість, і сьогодні я разом зі своїм заступником та разом з провідними фахівцями перебуваємо на Львівщині для того, щоб розібратися, надати відповідну допомогу, прийняти рішення щодо покращення епідеміологічної ситуації і щодо перебігу лікування в тих чи інших закладах”, – сказав Степанов.

Про результати інспекції буде повідомлено відразу після завершення відвідування лікарень, що безпосередньо надають меддопомогу хворим на COVID-19.

Раніше про візит міністра на Львівщині повідомили також в Офісі Президента.

«Максим Степанов планує відвідати Львівську та Закарпатську області. Ці регіони – серед лідерів за кількістю інфікованих. Максим Степанов детально вивчить ситуацію в Закарпатській області та заслухає пропозиції місцевої влади. Додаткові обмеження може бути запроваджено на один тиждень», – йшлося в повідомленні ОП.

Проте у президента не уточнили, коли саме планується приїзд урядовця.

Нагадаємо,  за минулу добу в Україні захворювання на коронавірус підтвердили ще у 681 осіб, наразі загальна кількість хворих на у країні – 37 241. Найбільше нових випадків хвороби зафіксували у Львівській області.