Понеділок, 4 Березня

Міністерство освіти і науки рекомендує школам піти на двотижневі канікули з четверга

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

МОН України рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

Про це йдеться у листі МОН керівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Такі заходи необхідні, щоб мінімізувати безпосередні фізичні контакти між учасниками освітнього процесу в умовах стрімкого підвищення рівня захворюваності на коронавірус, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти.

Особливої актуальності в організації навчання в умовах пандемії набуває забезпечення соціального дистанціювання між учасниками освітнього процесу з метою переривання ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та, врешті, стримування епідемії.

Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі. Водночас пріоритетом організації роботи закладів дошкільної та позашкільної освіти залишається неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Уряду №641 від 22 липня 2020 року про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, а також постанови Головного державного санітарного лікаря №55 від 22 вересня 2020-го щодо затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти.

Нагадаємо, МОН розпочало проект з пілотування безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників.