П’ятниця, 30 Вересня

Міністерка освіти пояснила як і коли відбудеться ЗНО в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міністерка освіти Любомира Мандзій розповіла в ефірі каналу “Україна 24“, коли відбудеться ЗНО для випускників шкіл.

“Плануємо провести ЗНО з 25 червня до 17 липня. Перед цим, 15-17 числа, ми повинні провести пробне тестування. Щоб це було безпечно, ми працюємо над алгоритмом, який повинен схвалити державний санітарний лікар”, — сказала Мандзій.

Міністерка розповіла, що були змінені дати прийняття до вишів. Навчальні заклади повинні  ближчим часом опублікувати умови та терміни на своїх сайтах. Подача документів  буде відбуватися в серпні. Сама процедура вступу не змінилася.

“Що до випускників з тимчасово окупованих територій, вони вступають за іншою процедурою. Тільки окремі категорії за бажанням можуть пройти ЗНО”, — сказала вона.

Мандзій також пояснила як і коли завершиться навчальний рік у школах.

“У школах навчання триватиме до кінця травня, як передбачено термінами навчального року, але ми розуміємо, що воно проходитиме тільки з використанням дистанційних технологій. Що ж до дошкільних навчальних закладів, тут немає поняття закінчення навчального року, так що вони можуть і будуть працювати влітку з урахуванням епідеміологічної ситуації”, — сказала вона.

Вона також зазначила, що для вступу в перший клас школи повинні самі оприлюднити терміни та правила подачі документів. Найчастіше це онлайн-реєстрація або електронна пошта, а особисто можна буде віднести документи після закінчення карантину. Конкурсу для вступу до першого класу не передбачено.

Share.