П’ятниця, 19 Квітня

Міхеіл Саакашвілі може опинитись віцепрем’єр-міністром із питань реформ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колишнього президента Грузії та екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єр-міністром з питань реформ в новому уряд Дениса Шмигаля, передає Обозрєватєль.

Джерело: голова фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук, і підтвердження від самого Саакашвілі.

За її словами, його кандидатура поки що обговорюється у фракції, а власне голосування щодо Міхеіла може відбутись бути вже у цю п’ятницю.

“Обговорення кандидатури відбуватиметься поетапно. Наразі ж відбувається сигнальне голосування в чатах груп. Виникають нові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, поставити запитання Саакашвілі”, – наголосила Кравчук.

Депутатка також доповнила, що внесення цього кадрового питання до порядку денного цілком може бути ініційоване президентом. Але наразі офіційного документа немає, проте ймовірність призначення 24 квітня зберігається.

“Одне засідання буде присвячене ухваленню законопроєктів та постанов. А друге, яке ініціювали депутати – обговоренню ТСК. Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він має бути в хорошому сенсі тараном для реформ у країні”, – зазначила депутатка.

Дану новину підтвердили й інші народні депутати із монобільшості. “Саакашвілі розглядається кандидатом у віцепрем’єри по реформам. Зустріч фракції з кандидатом повинна відбутися перед позачерговим пленарним засіданням ВР”, – мовив у своєму Телеграм-каналі нардеп Олександр Качура.

Міхеїл Саакашвілі на своїй Фейсбук сторінці також підтвердив цю інформацію й написав, що у нього вже була плідна бесіда з Денисом Шмигалем. Саакашвілі додав, що підтримував Володимира Зеленського ще з часів виборів.

“Я представлю в Верховній раді свою програму невідкладних змін та моєї участі в роботі уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які утворилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і на негативному досвіді”, – підкреслив Саакашвілі.

Він ще зауважив, що використовуватиме свій міжнародний досвід, аби бути корисним новим членам урядової команди, включаючи й у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями.

Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України з питань реформ….

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Mittwoch, 22. April 2020