Неділя, 24 Вересня

Мешканцю Львівщини, який не має кистей обох рук, прийшла повістка: в чому справа

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мешканець Дрогобича Руслан Кубай, який не має кистей обох рук та якому на початку року прийшла повістка, розповів нові подробиці цього випадку. Виявилось, що в нього немає не тільки кистей обох рук, а і кінцівок ніг. Тобто він рухається завдяки протезам на ногах. Про ці подробиці Руслан Кубай повідомив в коментарі для ТСН.ua.

“По-перше, я знятий з військового обліку. В Дрогобичі я навіть не стояв на обліку, тому що прописаний в Новояворівську”, – розповідає Руслан Кубай.


До цього він додає, що ця ситуація з повісткою його обурила.

“Звичайно, це мене обурило. У мене немає не тільки кистей рук, у мене протези на обох ногах, я на протезах. Військомат переді мною не вибачався. Те, ще у військомата є некометентність – це трошки проблема нашої держави. Коли я приходив туди, то одразу повідомив, що є інвалідом першої групи, що у мене немає кінцівок рук та ніг. Приходив з документами, мене відправили на комісію”, – каже Кубай.

За словами Руслана Кубая, в військоматі йому повідомили, що дають тимчасову відстрочку.

“А коли я виклав в Facebook про те, що мене викликали повісткою, то мені змінили висновки комісії”, – додає Кубай.

©

Своєю чергою, посадовці Львівської області, які курують питання надсилання повісток, нам відповіли, що, на їх думку, не вбачають в цій ситуації нічого скандального.

“Цьому громадянину було достатньо прийти до центру комплектування з відповідними документами, які свідчать про його стан здоров’я. Замість цього цей громадянин оприлюднив своє бачення ситуації в соцмережі“, – розповіли нам львівські посадовці.