Понеділок, 11 Грудня

Мешканцям Відня роздадуть ваучери на 50 євро для відвідування кафе і ресторанів

Після двомісячного простою влада Відня роздасть місцевим мешканцям ваучери, щоб ті могли витратити їх у ресторанах і кафе. Таким чином місцева влада планує підтримати місцевий бізнес, який сильно постраждав під час карантинних заходів. Ваучери отримають 950 тисяч домогосподарств та сімей.

По 50 євро планують виділити на кожну сім’ю і по 25 євро тим, хто один, пише Bloomberg. Акція розпочнеться в червні цього року, а скористатися пропозицією можна буде до кінця вересня. Мешканці Відня зможуть оформити ваучери поштою. Кафе і ресторани опісля зможуть обміняти ваучери на готівку.

Також влада Відня збирається виділити 40 мільйонів євро на підтримку ресторанного бізнесу.

“Ми боремося за кожний бізнес і кожне робоче місце”, – сказав соціал-демократичний мер, який проводить агітацію за переобрання його на муніципальних виборах у жовтні.

Десятки тисяч людей працюють у понад 9000 ресторанах та кафе в австрійській столиці, створюючи щорічний дохід близько 1,4 млрд євро.

Окрім місцевої підтримки бізнесу, федеральний уряд також прагне допомогти закладам громадського харчування, знизивши податки, такі як ПДВ, на безалкогольні напої та спеціальний податковий збір на ігристі вина, а також на окремі бізнес-ланчі. Цей сектор є одним із найбільш постраждалих через заборону роботи закладів, посилений крахом додатково туристичного потоку.

Кафе та ресторани Відня були закриті з 16 березня, коли була введена загальнодержавна заборона задля припинення поширення нового коронавірусу.