Мешканці сіл біля Львова заблокували більшість трас навколо міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні мешканці деяких сіл поблизу Львова перекрили шість трас навколо міста, вони протестують проти створення Львівської ОТГ у складі 18 міст та сіл. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Протести відбуваються у Винниках, Малехові, Дублянах, Грибовичах, Чишках та Підрясному. Нечисленні групи людей ходять на пішохідних переходах,  блокуючи рух транспорту.

В патрульній поліції Львівщини повідомили, що близько 11:00 учасники акції перекрили трасу М-09 «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» у селі Малехів. 30-40 осіб блокують рух транспорту, ходячи по пішохідному переходу.

Також відбувається перекриття дороги у м. Дубляни на під’їзді до Львова. Там близько 20-40 осіб перекрили дорогу, ходячи по пішохідному переходу.

Окрім того, близько 11:20 перекрили трасу Київ-Чоп у с. Чишки Пустомитівського району. Там також близько 20-40 осіб ходять на пішохідному переході, блокуючи рух.

На трасі Львів-Рава-Руська у селі Грибовичі відбувається перекриття дороги біля готелю «Варшава». Учасники акції – близько 50-60 осіб – ходять на пішохідному переході.

У Винниках перекривають вул. Галицьку. Близько 30-40 осіб ходять на пішохідному переході, періодично пропускаючи транспорт.

фото Igor Zinkevych

На трасі Львів-Краковець у селі Підрясне близько 70 осіб ходять на пішохідному переході. Періодично пропускають транспорт. Деякі автомобілі об’їжають місце перекриття через село Кожичі і виїжджають в Домажирі на головну дорогу.