Понеділок, 15 Квітня

Мешканці Брюховичів і Винників пікетують офіс Зеленського через створення Львівської ОТГ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Представники громад Винників, Брюхович та сіл, які планують увійти у Брюховицьку ОТГ, влаштували мітинг перед будівлею Офісу президента у Києві.

Вони просять Зеленського підтримати створення Брюховицької та Винниківської ОТГ і не включати ці населені пункти до складу Львівської ОТГ.

Про це повідомив селищний голова Брюховичів Володимир Доманський на своїй сторінці у Фейсбуці, передає LMN.

“Сьогодні, разом з представниками громади м. Винники та представників громад Брюховицької селищної, Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад ми зібралися під Офісом Президента України у Києві. Для того, щоб особисто повідомити і передати своє бачення щодо складу Брюховицької та Винниківської об‘єднаної територіальних громад. Близько 200 людей були присутніми сьогодні у Києві” – написав Володимир Доманський

Як зазначається у дописі,  їм не вдалося поспілкуватися особисто з Володимиром Зеленським й до них вийшов нардеп від Слуги народу з Львівщини Ростислав Тістик, який прийняв звернення і передав його в Офіс Президента.

Нагадаємо, на початку січня Львівська міськрада звернулася до уряду та ВРУ з проханням включити до складу Львівської ОТГ 20 населених пунктів, серед яких є смт. Брюховичі, Бірківська та Рясне-Руська сільради.