Четвер, 18 Квітня

Мешканку Львівщини покарали за спробу обміняти в сервісному центрі МВС куплені права

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Червоноградський міський суд виніс вирок 29-річній мешканці Львівщини Оксані Кондратюк, яка в січні цього року прийшла в сервісний центр МВС у Червонограді, щоб обміняти куплене водійське посвідчення, інформує Zaxid.net.

Її визнали винною у використанні підробленого документа та покарали штрафом у 9350 грн.

За матеріалами справи, у січні 2022 року уродженка села Себечів Белзької громади надала невстановленій слідством особі свої персональні дані, а згодом купила посвідчення водія категорії «В» на своє ім’я.

У січні цього року жінка прийшла до сервісного центру МВС у Червонограді, щоб обміняти підроблене посвідчення водія. Однак документ наданий нею є підробкою, адже відповідно до даних у реєстрі належить іншій особі

У заяві, наданій до суду, обвинувачена свою вину визнала.

Суддя Микола Новосад визнав Оксану Кондратюк винною у підробці та використанні завідомо підробленого документа (ч.5 ст.27 ч.1 ст.358, ч.4 ст.358 ККУ).

Вироком суду їй призначили покарання у вигляді штрафу 9350 грн. Також вона має заплатити 3029 грн за проведення експертизи. Вирок ще може бути оскаржений в апеляції.

У сервісному центрі МВС нагадують, що єдиний законний шлях отримання водійського посвідчення –отримати його після проходження навчання в автошколі та складання теоретичного і практичного іспиту у сервісному центрі МВС.