П’ятниця, 2 Грудня

Мерія Львова закликає будівельні компанії відновлювати роботи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Станом на 24 березня мерія Львова закликає будівельні компанії відновлювати роботи. Про це зазначили у пресслужбі Львівської міськради.

За словами мера міста Андрія Садового, людям, які вимушено приїхали до Львова, необхідне житло. Також у мерії розглядають варіанти будівництва котеджних містечок, під які буде виділено земельні ділянки.

“Львів до 24 лютого був тим містом, де найбільше, після Києва, будувалося житла. Зараз даємо чіткий меседж усім будівельним компаніям – відновлювати активні роботи, бо людям потрібне житло. Людям потрібне не лише тимчасове житло, а й житло для постійного проживання.

Спільно з Міністерством регіонального розвитку ми вийшли на чіткий проєкт, і сьогодні виділяємо конкретні ділянки у Львові для будівництва котеджних містечок. Це будівлі, які достатньо швидко монтуються. Ми вивчаємо пропозиції від турецьких, німецьких і українських компаній, щоб вийти на оптимальний варіант. Адже люди, які приїхали, не можуть жити в школі чи спортзалі. Їм потрібно давати можливість нормально бути в Україні.

Відзначу, що ми не можемо передбачити, доки буде війна, але поки росія є і буде нашим сусідом, вона завжди буде джерелом агресії до України. Ми завжди маємо бути напоготові. Ми повинні перелаштувати економіку нашої країни таким чином, щоб вона була максимально стійкою”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий.