Мережа “Рукавичка” відкрила свій перший з початку війни магазин, у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська мережа “Рукавичка” відновила свій розвиток — 8 квітня був відкритий вже 189-й магазин формату «біля дому» у Львові за адресою вул. Кривчицька дорога, 1.

Як повідомила прес-служба мережі, площа магазину склала 130 кв. м. у новому магазині можна купити свіжі та смачні хлібо-булочні вироби, власну випічку, свіжі овочі, фрукти, м’ясо, яке завозять до магазину щодня, а також ковбаси, сири, молочну продукцію та напої на будь-який смак. Нові покупці, безперечно, оцінять продукцію власних торгових марок ТМ «Традиція», «Кухарочка», «То є просто», «Глянц», «Сірко».

«Відкриття відвідало більше сотні людей, які також прийняли участь у розіграші торбинок з смаколиками від „Рукавички“ , ну, а дітлахи, які теж завітали на відкриття, отримували яскраві повітряні кульки для святкового настрою», — розповіли в компанії.

Рукавичка — найбільша західноукраїнська мережа продовольчих супермаркетів, що належить компанії «Львівхолод», яка також володіє власним розподільним центром, м’ясопереробним цехом і акредитованою харчовою лабораторією.

Станом на грудень 2021 року до складу мережі входить 183 магазини у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Закарпатській областях.