П’ятниця, 26 Квітня

Мережа Pizza Celentano закриває всі ресторани в столиці в пошуках нового партнера

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська компанія “Системи швидкого харчування”, як власник франшизи Pizza Celentano, займається пошуком нового партнера, який з 2021 року почне розвивати мережу ресторанів Pizza Celentano в Києві. Про це повідомив виданню НВ виконавчий директор керуючої компанії Володимир Гнатюк.

Нинішній партнер мережі Максим Храмов закриває всі ресторани під цим брендом в столиці.

Раніше повідомлялось, що одна з найстаріших мереж піцерій — Pizza Celentano – вирішила закрити усі ресторани в Києві. З усіх колишніх 45 закладів мережі залишилося лише два – у Києві та Борисполі. І вони скоро закриються. Про це повідомив НВ Бізнес чинний власник мережі Максим Храмов.

Закриття ресторанів ніяк не пов’язане з карантином. Відбудеться повне оновлення закладів та оптимізація процесів для нового виходу на ринок.

«Щоб залишатися цікавими для наших гостей, ми постійно вдосконалюємо наші страви, меню, стандарти роботи і сервісу, інтер’єр ресторанів. На жаль, не всі наші франчайзі мають фінансову і організаційну спроможність оновлюватися разом з нами, відповідно їх ресторани втрачають актуальність, гостей і закриваються. Але для легенди – це нормальний процес еволюції, адже на місці або поруч зі старими ресторанами відкриваються оновлені, які користуються успіхом у гостей. Наприклад, в минулому році закрилася перша піцерія мережі у Львові, відкрита в 1998 році, але за рогом процвітає оновлений ресторан мережі – це і є наша стратегія відновлення в дії », – виконавчий директор керуючої компанії зазначив Володимир Гнатюк.

У столичних ресторанах Celentano упродовж останніх 10 років двічі відбувся рестайлінг. Так, у мережі вперше спробували обслуговування офіціантами та більш преміальну подачу. А п’ять років тому відкрився Celentano Ristorante з вищим рівнем сервісу та продуктів. Однак комерційний потенціал мережі у столиці вичерпався, зазначив власник.

Мережу Pizza Celentano придумав львівський ресторатор Марк Зархін. Інженер за освітою, він потрапив у ресторанний бізнес випадково: спершу організовував концерти зірок пострадянської естради, участь в яких брали Алла Пугачова, Володимир Кузьмін, група Секрет, а потім вирушив спробувати щастя в Німеччині. Де він зустрівся з нашим співвітчизником, у якого був свій ресторан.

Так Зархін почав керувати рестораном. Здобутий за кордоном досвід він вирішив застосувати у Львові, відкривши в 1997 році свою першу піцерію разом Олександром Поздняковим та Ігорем Шевельовим. Вони вклали в бізнес чималі на той час кошти — приблизно $20 тис.

«Але це був невдалий старт. Так виходило історично, що в тому місці весь час збиралися міліціонери і бандити. Як ви розумієте, ні ті, ні інші не оцінять поп-арт. В результаті зі справи ми вийшли з одними боргами. Але на помилках вчаться. Другий заклад виявився вдалим, і третій, і четвертий, і десятий…», — розповідав Зархін в одному з інтерв’ю 2007 року.

Назву для мережі придумав друг ресторатора — колись популярний виконавець шансону Гарик Кричевський, а бренд намалював студент всього за $20.

Цікавий факт: Назва «Піца Челентано», зумовлена ім’ям знаменитого італійського співака та актора — Адріано Челентано. Челентано неодноразово виявляв невдоволення використанням свого імені в комерційних цілях, в тому числі і цією мережею ресторанів. Коли мережа «Піца Челентано» почала відкривати свої заклади в Молдові — Челентано подав на цей бренд в суд за використання свого прізвища, проте програв. Ім’я «Адріано» власники піцерії намагаються не згадувати, оскільки в італійського співака є власні зареєстровані товарні знаки — «Clan Celentano» і «Adriano Celentano».