Мережа мультимаркетів «Аврора» відкрила розподільчий центр у Львові на 7000 кв. м

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові 8 листопада почав роботу новий розподільчий центр компанії «Аврора» – найбільшої української торговельної мережі у форматі one dollar store. Про це повідомила пресслужба мережі.

Новий РЦ «Аврора» став третім для компанії після Полтави та Вінниці. Площа обʼєкта – понад 7000 кв. м, створено більше 300 робочих місць.

Сумарна площа трьох розподільчих центрів становить 56 000 кв. м, – уточнили Forbes в пресслужбі ритейлера.

Також мережа повідомила про відкриття третього магазину в Румунії та понад 1200 мультимаркетів по всій Україні.

Наразі компанія нарощує частку українських виробників у асортименті своїх магазинів, зазначив співвласник групи компаній «Аврора» Лев Жиденко.

«Ми розбудовуємо чесний прозорий бізнес, чітко дотримуємося вимог чинного законодавства в Україні, виступаємо проти ухиляння від сплати податків в усіх сферах економіки», – сказав Жиденко.
Контекст

Довідка: «Аврора» через повномасштабну російську агресію втратила понад 200 магазинів. Станом на листопад 2023 року їхня кількість складає понад 1200 по всій Україні. Нові магазини мережі відкриваються у середньому кожні 14 годин, розповідають у пресслужбі мережі. В компанії працює понад 11 000 працівників. Виторг мережі зріс більш ніж удвічі: з 5,8 млрд грн до 13,9 млрд грн.

За результатами роботи в 2023 році група компаній «Аврора» планує сплатити близько 3,5 млрд грн податків і зборів в бюджети всіх рівнів.

За 2024 рік «Аврора» планує збільшити кількість торгових точок в Україні до 2000 загалом. Запланований темп відкриття – не менше 500 магазинів щорічно. Фокус – на західні регіони та Київську область.

У «закордонних» торгових точках «Аврора» представлятиме імпортні, локальні й українські товари. «У таких магазинах буде трохи інший асортимент конкретно в глибині категорій», – розповідав заступник комерційного директора по роботі з ключовими партнерами «Аврори» Максим Безрук.

За його словами, площа торгових точок має скласти приблизно 100 кв. м. Загалом до кінця 2023-го мережа анонсувала відкриття 10 магазинів у Румунії. Компанія вирішила відкривати торгові точки в регіональних містах, а не в столицях, зазначав Безрук.

У 2024 році «Аврора» планує відкрити понад 50 магазинів у країнах ЄС. «Однак наразі концентруємося на вивченні ринку Румунії», – заявляв Безрук.