Понеділок, 20 Травня

Мер Львова з п’ятьма синами взяв участь у півмарафоні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у Львові вдруге відбувся масштабний міжнародний півмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017. Міський голова Львова Андрій Садовий взяв участь у бігу в дистанції 2 км. До півмарафону долучились також п’ять синів Андрія Садового і працівники Львівської міської ради.

Загалом у цьогорічному півмарафоні взяли участь 2250 бігунів, для яких розробили маршрути на різні дистанції. Садовий з дітьми взяли участь у двокілометровому благодійному забігу для збору коштів на придбання спортивного протезу для одного із ветеранів АТО.

Цікавинкою другого Львівського півмарафону є медалі фінішерів. Кожен учасник дистанції 21,0975 км отримав на фініші унікальну пам’ятну медаль із зображенням портрету Андрія Кузьменка (лідер гурту «Скрябін»).

Маршрут півмарафону пролягав історичними вулицями міста. Старт і фініш – біля Оперного театру.

GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 – завершальний етап всеукраїнської бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе 5 бігових подій у 4 містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. За підсумками усіх стартів будуть визначатися переможці серед любителів. Організатор ліги, компанія Run Ukraine, дарує переможцям участь у престижному Празькому марафоні 2018.

Торік участь у змаганнях взяла 1 тис. 300 осіб.