П’ятниця, 3 Лютого

Мер Львова розповів про наслідки ракетних ударів по місту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні ворог завдав ракетних ударів по двох об‘єктах інфраструктури міста. Руйнування доволі значні. Є постраждалі. Про це під час екстреного брифінгу повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«Це вже другий удар за останній тиждень. Удари чіткі – по об‘єктах інфраструктури. Руйнування достатньо серйозні. Також ударною хвилею пошкоджено освітню інфраструктуру – це школа і садочок, де повилітали вікна. Добре, що ніхто не загинув. Але є поранені.

Сьогоднішніми ударами агресор передає вітання президенту Байдену, який зараз перебуває у Польщі, а Львів – це 70 км від Польщі. Весь світ повинен зрозуміти, що загроза є надзвичайно серйозною. Ніхто не знає подальших планів ворога.

Сьогодні всі міста – в дуже складній ситуації. Тому дай Бог, щоб було якомога менше жертв. А чим більше ми будемо мати зброї, чим швидше прийдуть системи протиповітряної оборони в нашу країну, тим швидшою буде наша перемога», – повідомив мер.

Брифінг Садового і Козицького тривав коротко, адже перед цим розпочалась повітряна тривога. Журналісти задали лише кілька запитань. На цьому брифінг завершився і всі перейшли в укриття.