Понеділок, 24 Червня

Мер Львова розповів, як працюватимуть львівські школи з 1 вересня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Місто закупило в усі школи міста дезінфектори, прилади для вимірювання температури, маски тощо. На ці потреби з бюджету міста виділено 9,5 млн грн. Відтак, з 1 вересня львівські школи будуть працювати у максимально безпечному режимі. Однак, мерія просить усіх працедавців з розумінням поставитись до працівників з дітьми, адже деякі школи відкоригували час початку навчання.

«1 вересня львівські діти йдуть до школи. Маючи 117 шкіл у місті, ми виділили додатково 9,5 млн грн, і ми повністю забезпечуємо всіх працівників у школі, дітей, якщо вони забули, масками. Миючі засоби, прилади для вимірювання температури, паперові рушники, дезінфекція — все це буде забезпечено від міста. Тому якщо хтось буде просити вас здати кошти — ні, бо це відповідальність громади Львова.

В кожній школі є медичний пункт. Якщо дитина буде себе погано почувати, її одразу скерують у медичний пункт, буде додаткове обстеження. Якщо ми побачимо захворюваність у класі, тоді клас має йти на ізоляцію (ред. на 14 днів).

Будемо передбачати інші форми навчання. Я думаю, що ми нормально ввійдемо у навчальний процес і нормально його завершимо.

Щодо забезпечення усім необхідним — то ми це закупили централізовано за кошти міста, скерували пропорційно по кожній школі. Якщо говорити про килимки, дезінфекцію, то десь по 60−70 тис грн виділено на кожну школу, залежно від кількості дітей, які вчаться. А на ремонти школи отримали різні кошти. Так, ми десь зекономили, якусь дорогу не зробимо, але те, що треба школам — це у першу чергу.

Окреме звернення до працедавців. Якщо у вас працюють наші львів`яни і їхні діти йдуть до школи, ми захід у школу зробили у різні години для різних класів, до речі, відкрили усі двері у школах, будьте ласкаві, поставтесь з розумінням і створіть для своїх працівників комфортні умови, бо вони повинні перше відправити дітей до школи, а потім прийти до вас на роботу.

Я бажаю всім здоров`я, все буде гаразд”, — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Наприклад, в у ліцеї № 51 ім. І. Франка розробили свій алгоритм навчання.

“Наразі ми пропонуємо запустити до школи учнів 1−5 класів, адже саме вони потребують максимальної соціалізації в навчальному закладі. Учні 6−9 класів будуть один тиждень навчатись в школі, один — онлайн. Учні 10 та 11 класів будуть три і два дні відповідно вчитись в школі, і онлайн. Так ми почнемо працювати з першого вересня, а далі будемо спостерігати, як це працює, і вносити корективи, якщо буде потрібно”, — зазначила Світлана Уралова, директорка Ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса.